Gaziantep Plastik Kurumsal

Gaziantep Plastik - Kurumsal

Gaziantep Çadır olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıryoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz Çadır - Branda ve Tente modelini tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gaziantep Çadır, sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de branda denilince akla gelen ilk firma olan Gaziantep Tente ve Branda tasarımları,modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir. Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimize teşekkür ederiz.

Gaziantep Çadırcılık olarak her işimizi Profesyonel ekipman, deneyimli ve uzman kadro ile kaliteli ürün anlayışıyla tamamlarız... İşlerimizde her zaman sağlamlığa önem vermekle birlikte, özellikle ürünlerimizde kaliteye dikkat ederiz. Satış sonrası hizmette yine Gaziantep Çadırcılık farkını sunarak, bakım ve onarım hizmetlerini de yine aynı güvence ve sağlamlıkla gerçekleştiririz. İşte bu yüzden Gaziantep Çadırcılık kurulduğu günden bu yana pratik, modern ve kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak tüm işlerinde tam güvence vermektedir. Gaziantep Çadırcılığın kendine ilke edindiği özelliklerin başında gelen sınırsız hizmet ve bol çeşit ile vitrinleriniz, bahçeleriniz, evleriniz yağmurdan ve güneş ışınlarından korunur, işyeriniz son derece estetik, modern ve zengin bir görünüm kazanır...

Gaziantep çadır, branda, tente sistemleri ,tente fiyatları, alan kaplama, şantiye çadırı, tır çadırı ve pergole sistemleri alanında sizlere destek vermeyi vizyon haline getirmekteyiz.

Cafeleriniz, restaurantlarınız, çay bahçeleriniz,tentelerimizle daha geniç mekanlara dönüşecek, yağmur ve güneş ışınlarından korunacak. işyerinizle çeveniz esttetik, modern ve zengin görünüme kavuşacaktır. Geniş cepheli cafe, çay bahçesi, restaurant teras gibi mekanlarınız için çift yöne açılımlı, mafsallı tentelerimiz en doğru seçiminiz olacaktır...